Tarsus Özel Güven Diyaliz Merkezi

Tarsus Güven Diyaliz Merkezi - Diyaliz ve Hemodiyaliz Tedavileri

Özel Tarsus Güven Diyaliz merkezi,diyaliz hastalarına sunulan hizmet standardının daha kaliteli bir şekilde karşılanması,samimiyet ve güleryüzü hastalarımıza yansıtma amacıyla 2017 yılında kurulmuştur.

Merkezimiz Mersinin Tarsus ilçesinde 2007 yılında faaliyete geçmiştir.Diyaliz merkezimizde tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hekimleri,sertifikalı deneyimli hemodiyaliz hemşireleri,diğer sağlık çalışanları ve diyetisyenimizden oluşan kadromuzla özenle hizmet verilmektedir.

Merkezimizde 28 adet negatif,2 adet hbs(+),1 adet hcv(+) ve 1 adet yedek makina olmak üzere 31+1 hemodiyaliz cihazı mevcuttur. hcv(+) ve hbs(+) hastaları için ayrı odalarımız bulunmaktadır.

Hemodiyaliz cihazlarımızın her ay düzenli bakımları yapılmakta olup cihazlarımızın güvenirliliği bakım formlarıyla kayıt altına alınmaktadır. Hastalarımız merkezimizdeki 4 saat diyaliz süresince hasta başı televizyon,dergi,internet gibi aktivitelerle zaman geçirerek diyaliz tedavilerini almaktadırlar.Dİyaliz seans salonlarımız klimalı olup,hastalarımıza daha ferah ve huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmak için dizayn edilmiştir.

Merkezimizde ssk,emekli sandığı,bağkur ve gss hastaları tedavi görebilmektedir. Hastalarımızın ulaşımları yeterli sayıda donanımlı servis araçları ile sağlanmaktadır.

Kapısından girdiğiniz andan itibaren güler yüz ve ilgi ile karşılanacağınız hastanemizde, konusunda uzman hekimlerimiz ve deneyimli hastane personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak ve size hastanede olduğunuzu unutturmak için elimizden geleni yapacağız.

Misyonumuz

Sağlık hizmet sunumunda 2007 kurulan diyaliz merkezi olarak mükemmeliyet odaklı,yönetsel,bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında;sürekli değişim ve gelişimi eğitimle destekleyen hasta ve çalışan güvenliği,insanın en değerli varlık olduğu bilinci ile çıktığımız bu yolda hasta memnuniyetini arttırmaktaki kararlılığı ile güvenilir hizmet anlayışı ile çalışarak sunduğumuz hizmetin her zaman en iyisini hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası etik ilkeler ve kalite standartları doğrultusunda bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan,hasta haklarına saygılı,çevreye duyarlı,nitelikli sağlık çalışanları ve diğer yardımcı personelleriyle,sürekli eğitim ve gelişim çabasıyla toplumsal faydayı gözeten bir yaklaşımla son dönem böbrek hastalığı bulunan insanların yaşam süresi ve yaşam kalitesini yüksek tutmak,etkin,etkili,verimli,güvenilir bir biçimde Türkiye diyaliz sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktır. 

Temel İlke ve Hedeflerimiz

Sağlık hizmeti sunumunda;
*İnsanın odak noktası olduğu
*Hasta ve çalışan haklarına saygılı
*Evrensellik
*Sağlıkta yenilik
*Hizmette hakkaniyet
*Hizmette uygunluk,zamanlık
*Etkin ve etkili hizmet
*Hizmette süreklilik ve erişebilirlik
*Saygınlık,dürüst,güvenilir hizmet
*Şeffaflık *Kanıta dayalı hizmet
*İş ahlakı *Dayanışma *Katılımcılık
*Sağlıkta kalite standartlarına uyarak diyaliz hizmetinin etkinliğini arttırmak *Çalışanlarımızın sağlıklı çalışma yaşamı sürdürebilmesi için ideal güvenli bir çalışma ortamı ve alt yapısı oluşturmak
*Toplumun değerleri hasta kişilerin ihtiyaç ve beklentileri dikkate alınarak bakım hizmetlerinde hasta odaklı yaklaşmak ve hasta güvenliğini sağlamaktır.

 

Tarsus Güven Diyaliz Merkezi